Edi Rama Cristiano Ronaldo

 • Mix
 • Topic
 • News
 • Love

Edi Rama Cristiano Ronaldo


 • Is Edi Rama, the Prime Minister of Albania, Muslim.
 • Edi Rama, realizes the dream of two... - Cristiano Ronaldo CR7
 • Edi Rama e kryen misionin, Ronaldo dhe Buffoni takojnë dy.
 • Cristiano Ronaldo Fans - Home | Facebook
 • Is Edi Rama, the Prime Minister of Albania, Muslim.

  His views on matter seem to change on convenience. In Eid 2014 he said that the existence of god was something humans could not answer and that he did not practice any belief other than the belief in himself and other humans. In 2015 and after he. Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar sonte në “Allianz Stadium” për të ndjekur live debutimin në shtëpinë e Juventusit, të yllit portugez, Cristiano Ronaldo. Kryeministri shqiptar u prit nga presidenti i bardhezinjve, Andrea Agnelli, me të cilin edhe shkëmbeu një bisedë të shkurtër para takimit. Në fund Rama takoi edhe yllin.

  Ronaldo Alla Juventus Canzone

  Albania, due bimbi feriti nel terremoto incontrano Ronaldo.

  Due bambini albanesi, Aurelin e Alesjon, che erano rimasti feriti volando dalle finestre di un palazzo a Thumana, la notte del terremoto in Albania, hanno incontrato stasera in un albergo romano i loro idoli: Gianluigi Buffon e Cristiano Ronaldo. A portarli a Roma è stato il premier albanese Edi Rama che ha postato su Facebook il video dell. ITALI– Dy yjet e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon u shkrinë së qeshuri me njërin nga djemtë shqiptar, Aurel Lala, që i shpëtoi tërmetit të 26 nëntorit duke u hedhur nga dritarja. Teksa kryeministri Edi Rama e mori në Itali bashkë me të mbijetuarin tjetër Alesio Cakoni, për të takuar idhujt e tyre, që […]

  Ronaldo Alla Juventus Canzone

  Albania, due bimbi feriti nel terremoto incontrano Ronaldo.

  Due bambini albanesi, Aurelin e Alesjon, che erano rimasti feriti volando dalle finestre di un palazzo a Thumana, la notte del terremoto in Albania, hanno incontrato stasera in un albergo romano i loro idoli: Gianluigi Buffon e Cristiano Ronaldo. Pak pas përfundimit të së takimit të radhës Portugali-Spanjë, ka reaguar kryeministri Edi Rama. Ky i fundit ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’ një foto të Kristiano Ronaldos, i cili arriti të shënonte 3 gola, ndërkohë që rezultati doli 3-3. Cristiano Ronaldo ishte padyshim lojtari i ndeshjes përballë Spanjës.

  Edi Rama u akciji: Bufon i Ronaldo primili dječake koji su.

  Dječaci su odvedeni u bolnicu i potom ih je posjetio premijer Edi Rama, koji je saznao za njihov san - da upoznaju fudbalske legende iz Juventusa. Rama ih je u petak odveo u Rim da bi se upoznali s Kristijanom Ronaldom (Cristiano) i Đanluiđijem Bufonom (Gianluigi Buffon). Obojica dječaka su dobila potpisan dres i slikala se s igračima. Edi Rama takon yllin portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldo. 25 Gusht, 2018 10:17 pm. Kryeministri Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një foto me yllin portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldo.

  Ronaldo Alla Juventus Canzone

  Maybe Georgina was right about Ronaldo - What a guy.

  Georgina Rodriguez spoke out the other day about Cristiano Ronaldo and all he does, his visit to some less fortunate fans is a case in point. On the back of Cristiano Ronaldo being overtaken by Lionel Messi in the Ballon d’Or standings, much was made about CR7’s absence. SASTALI SE KRISTIJANO RONALDO, BUFON I EDI RAMA: Znate li šta je povod?. Premijer Albanije Edi Rama poznat je kao veliki navijač Juventusa. On je u društvu Kristijana Ronalda i Điđija Bufona. Two boys who recently survived the earthquake in Albania told their prime minister that their 2 favourite players were Cristiano Ronaldo & Buffon.

  Rama takon Cristiano Ronaldon, portugezi i jep fanellën e.

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një foto me sulmuesin e Juventusit, Cristiano Ronaldo në Instagramin e tij. Në foto duket fanella me numrin shtatë, emrin e kryeministrit dhe disa autografë në të. ITALI– Dy djemtë e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, Alesio dhe Aureli kanë arritur të takojnë dy yjet e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon. Në videon e publikuar nga Edi Rama shihet se si kryeministri i ka marrë me vete dy djemtë për t’u bërë të mundur takimin me dy idhujt e […]

  Edi Rama, realizes the dream of two... - Cristiano Ronaldo CR7

  Edi Rama, realizes the dream of two earthquake survivors of Albania, secures meeting with Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon ⚽ This really... RONALDO I EDI RAMA U ZAJEDNIČKOJ AKCIJI! Albanski dečaci doživeli strašnu tragediju, spasili se skačući sa terase koja se rušila, a onda im se desio TRENUTAK SREĆE /VIDEO/ Miodrag Dimitrijević , Index.hr Futbolli ka dëshmuar disa herë që nuk është thjeshtë një lojë. Dy legjenda të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, kanë takuar dy fëmijë shqiptarë, që i kanë shpëtuar tragjedisë së tërmetit në Thumanë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video nga takimi që dy fëmijët.

  Ronaldo Alla Juventus Canzone

  EDI RAMA: SHPRESOJ TE BEJ GOL Cristiano Ronaldo El Clásico

  Braktisi burrë e fëmijë për të dashurin 18-vjecar. Nusja përballet LIVE me ish-vjehrrën - Pjesa 2 - Duration: 1:17:30. Me Zemer Te Hapur 2,177,767 views Edi Rama “markim të rreptë” Cristiano Ronaldos. 22:21, 25 Gusht 2018. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishte në tribunat e “Allianz Stadium”, duke ndjekur ndeshjen e parë të Cristiano Ronaldos me fanellën e Juventusit në shtëpinë e “Zonjës së vjetër”. Edi Rama e mban premtimin, i takon me Ronaldon dhe Bufonin fëmijët që u hudhën nga kati i 5 për ti shpëtuar tërmetit. InfoShqip.com - Sport.. eh poi vi dissi ma cosa vuoi vogliono male di cristiano ronaldo pronta d'ispirazione le nostre del fatto intanto credendo abbiamo avuto cinquantuno morti sì ho tutto terremoto no.

  Edi Rama i mundeson takim me Cristiano Ronaldon dhe Buffon femijeve qe shpetuan nga termeti

  #cristiano #ronaldo #buffon #edi #rama. #cristiano #ronaldo #buffon #edi #rama. Skip navigation Sign in. Search. Loading... Close. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue. Remove all; Disconnect; The next video is starting stop. Loading... Watch Queue Kryeministri Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një foto me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Fotoja është realizuar në ambientet e stadiumit “Allianz stadium” në Torino, ku edhe kryeministri i ka marre autografe disa prej futbollisteve. Kryeministri Rama është një tifoz “i. Futbolli ka dëshmuar disa herë që nuk është thjeshtë një lojë. Dy legjenda të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, kanë takuar dy fëmijë shqiptarë, që i kanë shpëtuar tragjedisë së tërmetit në Thumanë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video nga takimi që dy fëmijët…

  Ronaldo Alla Juventus Canzone

  Edi Rama Cristiano Ronaldo Gigi Buffon

  This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishte në tribunat e “Allianz Stadium”, duke ndjekur ndeshjen e parë të Cristiano Ronaldos me fanellën e Juventusit në shtëpinë e “Zonjës së vjetër”. Pas ndeshjes, kreu i qeverisë postoi në Instagram një foto me kampionin portugez, 5 herë fitues i Topit të Artë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar sonte, në profilin e tij në Facebook, një foto me djaloshin që shpëtoi nga tërmeti, pranë një baneri më foton e sulmuesit të Juventusit, Cristiana Ronaldo. Në foton që ka postuar vetëm pak më parë, Rama shihet me voglushin Aurel, i cili i shpëtoi tërmetit të 26 nëntorit.

  Edi Rama e kryen misionin, Ronaldo dhe Buffoni takojnë dy.

  Futbolli ka dëshmuar disa herë që nuk është thjeshtë një lojë. Dy legjenda të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, kanë takuar dy fëmijë shqiptarë, që i kanë shpëtuar tragjedisë së tërmetit në Thumanë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video nga takimi që dy fëmijët. Kryeministri Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një foto me yllin portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldo. Fotoja është realizuar në ambientet e stadiumit “Allianz stadium” në Torino. Kryeministri Rama është një tifoz “i çmendur” i Juves.

  Edi Rama mban premtimin . Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojn dy femijet

  Edi Rama mban premtimin . Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojn dy femijet. Edi Rama mban premtimin . Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojn dy femijet. Skip navigation Sign in. Search. Loading... Close. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka bërë realitet ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i cili ditë më parë tronditi Shqipërinë dhe shqiptarët në përgjithësi.Rama e ka bërë të mundur takimin e dy fëmijëve me legjendat e futbollit, anëtarët e Juventusit, Gianluiggi Buffon dhe Cristiano Ronaldo. Edi Rama i surprizon me Ronaldon e Buffon dy vogëlushët që kërcyen dritaret për t’i shpëtuar tërmetit. 20:29, 6 Dhjetor 2019.. Ata sot i befasoi Kryeministri shqiptar Edi Rama pasi ua mundësoi takimin me Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, njofton Klan Kosova.

  Cristiano Ronaldo CR7 - Home | Facebook

  🗣Edi Rama, realizes the dream of two earthquake survivors of Albania, secures meeting with Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon👏👏👥⚽ This really deserves share distribution. 799. 33. Neymar vs Cristiano Ronaldo vs Messi National Heros. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka bërë realitet ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i cili ditë më parë tronditi Shqipërinë dhe shqiptarët në përgjithësi. Rama e ka bërë të mundur takimin e dy fëmijëve me legjendat e futbollit, anëtarët e Juventusit, Gianluiggi Buffon dhe Cristiano Ronaldo. Ata. Kryeministri Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një foto me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Fotoja është realizuar në ambientet e stadiumit “Allianz stadium” në Torino, ku edhe kryeministri i ka marre autografe disa prej futbollisteve. Kryeministri Rama është një tifoz “i.

  Edi Rama shpall “mbret” Kristiano Ronaldon

  LIKE & SUBSCRIBE! Miq të dashur të kanalit tim! Ju falenderojë që më ndiqni nëpërmjet kanalit tim. Edi Rama takon Cristiano Ronaldon 22:17 | 25 Gusht 2018 Kryeministri Edi Rama ishte në tribunat e “Allianz Stadium”, duke ndjekur ndeshjen e parë të Cristiano Ronaldos me fanellën e Juventusit në shtëpinë e “Zonjës së vjetër”. Obrigados a fugir de casa pela janela durante um forte sismo que abalo a cidade de Durres (Albânia), Aurel Lala e Alesio Cakoni ficaram sem teto para viver. Durante uma visita do primeiro-ministro Edi Rama, os dois jovens confessaram o amor pela Juventus e por Cristiano Ronaldo e Buffon.

  Cristiano Ronaldo Fans - Home | Facebook

  Albanian president Edi Rama surprises two children who were thrown out of earthquake palace Two toddlers meet Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon. Cristiano Ronaldo Fans. December 28 at 6:09 PM · See All. Recommendations and Reviews. Recommended by 17 people. Cristiano Ronaldo; Edi Rama; Futboll 02 Prill 2019 18:41. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, foli nga Librazhdi për mbylljen e lojërave të fatit. Edhe pse ky aktivitet ka kohë që është pezulluar, kreu i qeverisë pranoi se bastet sportive luhen online, teksa paralajmëroi masa drastike për organizuesit e bixhozit.

  Kryeministri Rama takon Cristiano Ronaldon (FOTO.

  Kryeministri Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një foto me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Fotoja është realizuar në ambientet e stadiumit “Allianz stadium” në Torino, ku edhe kryeministri i ka marre autografe disa prej futbollisteve. Kryeministri Rama është një tifoz “i. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishtesot në stadiumin e Juventusin për të ndjekur sfidën kundër Lazios, por nuk është larguar pa bërë një foto me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Pasi u shfaq me Presidentin e Juventusit, Rama tregoi për ndjekësit se ka takuar dhe Ronaldon pas ndeshjes. Gjithashtu, kryeministri ka marrë edhe.

  Albanian earthquake: Ronaldo and Buffon meet young.

  Two young boys who survived last month’s earthquake in Albania got the once-in-a-lifetime opportunity to meet football stars Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon. Albania Prime Minister Edi Rama brought along the two boys from Thumane, one of the worst-hit areas, to the Italian capital, Rome, to meet their idols. Cristiano Ronaldo Fans, New York. 673,876 likes · 130 talking about this. Welcome To All Cristiano Ronaldo Fans ♥ |News,Photos,Updates,Videos and More...

  Edi Rama e Cristiano Ronaldo bëhen bashkë - RTV21

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili ka ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Juventusit dhe Lazios, ka realizuar një fotografi me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Fotoja është realizuar në ambientet e stadiumit “Allianz stadium” në Torino, ku edhe kryeministri i ka marre autografe disa prej futbollisteve. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar ditën e sotme për në Torino ku ka ndjekur nga afër ndeshjen e parë të Juventus në shtëpi për këtë sezon dhe njëkohësisht debutimin e Cristiano Ronaldo përpara publikut bardhezi. Kreu i qeverisë shqiptare ka pasur një ftesë speciale nga vetë presiden

  Kids hurt in Albanian quake meet footballers Ronaldo, Buffon

  The boys were taken to the hospital and then visited by Prime Minister Edi Rama, who learned of their dream. Rama on Friday took them to Rome to meet Juventus players Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon. Both boys received a signed jersey and took a photo with the players. Sign in - Google Accounts Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka realizuar një fotografi me yllin portugez, Cristiano Ronaldo. Edi Rama njihet si një tifoz i madh i skuadrës italiane, Juventus. Dashurinë ndaj klubit italian e ka shprehur disa herë në publik kryeministri i Shqipërisë. Përveç kësaj, Rama shpeshherë edhe e përcjell nga afër Juventusin e tij.

  Albanian president Edi Rama surprises... - Cristiano.

  Albanian president Edi Rama surprises two children who were thrown out of earthquake palace Two toddlers meet Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon Alesio et Aurel, qui ont perdu plusieurs membres de leur famille dans ce tremblement de terre, avaient indiqué au premier ministre albanais que leurs deux footballeurs préférés étaient Cristiano Ronaldo et Gianluigi Buffon. Edi Rama a donc fait jouer ses relations pour que les gamins puissent rencontrer leurs idoles.


  Braktisi burrë e fëmijë për të dashurin 18-vjecar. Nusja përballet LIVE me ish-vjehrrën - Pjesa 2 - Duration: 1:17:30. Me Zemer Te Hapur 2,177,767 views This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Man City Vs Burnley Tv Channel India. LIKE & SUBSCRIBE! Miq të dashur të kanalit tim! Ju falenderojë që më ndiqni nëpërmjet kanalit tim. #cristiano #ronaldo #buffon #edi #rama. #cristiano #ronaldo #buffon #edi #rama. Skip navigation Sign in. Search. Loading... Close. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue. Remove all; Disconnect; The next video is starting stop. Loading... Watch Queue Edi Rama mban premtimin . Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojn dy femijet. Edi Rama mban premtimin . Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojn dy femijet. Skip navigation Sign in. Search. Loading... Close. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Edi Rama, realizes the dream of two earthquake survivors of Albania, secures meeting with Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon ⚽ This really... 🗣Edi Rama, realizes the dream of two earthquake survivors of Albania, secures meeting with Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon👏👏👥⚽ This really deserves share distribution. 799. 33. Neymar vs Cristiano Ronaldo vs Messi National Heros. The boys were taken to the hospital and then visited by Prime Minister Edi Rama, who learned of their dream. Rama on Friday took them to Rome to meet Juventus players Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon. Both boys received a signed jersey and took a photo with the players. Albanian president Edi Rama surprises two children who were thrown out of earthquake palace Two toddlers meet Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon Georgina Rodriguez spoke out the other day about Cristiano Ronaldo and all he does, his visit to some less fortunate fans is a case in point. On the back of Cristiano Ronaldo being overtaken by Lionel Messi in the Ballon d’Or standings, much was made about CR7’s absence. Futbolli ka dëshmuar disa herë që nuk është thjeshtë një lojë. Dy legjenda të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, kanë takuar dy fëmijë shqiptarë, që i kanë shpëtuar tragjedisë së tërmetit në Thumanë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar në Facebook një video nga takimi që dy fëmijët.

 • Man City And Man Utd Live
 • Barcelona And Real Madrid Total Wins
 • English Premier League Tours
 • Getafe Vs Real Madrid Live Stream Total Sportek
 • Man City Bar Boston
 • Philadelphia Union Doop Download Youtube
 • Liverpool Fc First Team Doctor
 • Full Match Manchester United Vs Burnley
 • Man City V Fulham Lineups
 • Juventus Bernardeschi Infortunio
 • Coutinho Man City Gif
 • Afghanistan Premier League Squad Live Telecast In India
 • Baichung Bhutia Best Goals
 • Bundesliga -14 Classifica
 • 5 Year Old Manchester United Kit
 • What Channels Are The Arsenal Vs Bayern Munich Friendly
 • Real Madrid Vs Barcelona Playing Eleven
 • Donde Ver Real Madrid Psg
 • Gabriel Jesus Man City Kit Number
 • Br Real Madrid
 • Real Madrid Lineup Vs Mls All Stars
 • 72 Dale Street Manchester M1 2hr United Kingdom
 • Manchester United Elevated Pitch
 • Ver Celta Real Madrid Hoy Online
 • Fifa 18 Bundesliga Tots
 • David Sternberg Leaves Manchester United
 • Best Goal In Soccer History
 • Edi Rama Cristiano Ronaldo
 • Juventus Sofifa
 • Real Madrid Vs Barcelona Justin Tv Live
 • Juventus Genoa Streaming
 • De La Garza La Galaxy
 • Juventus Chievo Verona Highlights
 • Ehf Champions League 18 Final Four
 • Mejor Mi Bundesliga Fut 15
 • Juventus Jersey First Copy
 • Liverpool Fc Challenges